Animacje tematyczne

Królewny i rycerze

Sala zamienia się w zamek, w którym na księżniczki i rycerzy czeka wiele niesamowitych zadań. Przy akompaniamencie dworskiej muzyki przeniesiemy się w wspaniałe czasy pełne bohaterów i niesamowitych przygód. Każda solenizantka poczuje się jak prawdziwa księżniczka wraz z dworem królewskim – zaproszonymi gośćmi. Solenizant natomiast wykaże się swoim męstwem i odwagą przed całym dworem. Przed nimi nie lada wyzwania: papierowa wojna, pasowanie na rycerza, szukanie złotych monet, skrzynia przygód, budowanie wierzy, wyścigi na rumakach i wiele innych.

Obrońcy galaktyki

Animacja skierowana do chłopców, którzy wcielają się w rycerzy Jedi. Aby stać się rycerzem Jedi i uzyskać dyplom ukończenia akademii na śmiałków czeka wiele gwiezdnych zadań, konkursów m.in. projektowanie robota z kosmicznego statku. Na zakończenie imprezy solenizant otrzymuje od Akademii Jedi dyplom i miecz świetlny. Niech moc będzie z wami !!

Bajkolandia

Dzieci przybywają na swoich rumakach i w siedmiomilowych butach na spotkanie ze swoimi ulubionymi postaciami z bajek. Wcielają się w czerwonego kapturka, uratują babcie przed złym wilkiem, odwiedzą stumilowy las w poszukiwaniu ukrytego skarbu Kubusia Puchatka. Uczestnicy przebierają się w stroje, które sami sobie komponują i dostają odpowiednie rekwizyty. Przez swoją pomysłowość i kreatywność tworzą swoją bajkę.

Po drugiej stronie tęczy

Ta animacja to niespodzianka, która jest tajemnicą zorganizowaną przez Akademię. Dzieci z niecierpliwością czekają na pomysł i całe przedstawienie. Mogą pomagać w tworzeniu tej krainy. Co kryje się po drugiej stronie i gdzie podążać będą nasze maluchy by poczuć się wyjątkowo i wspaniale?

Komnata tajemnic

W Zaczarowanej Szafie znajdują się cuda i atrakcje dla solenizanta i gości. Związane są z tym wszelkiego rodzaju zabawy i tajemnicze sytuacje, które pozwolą wyostrzyć wyobraźnie każdego dziecka. Dzieci tworzą swoje zaklęcia, a solenizant wypowiada swoje marzenie.

Wehikuł czasu

Nasi najmłodsi przenoszą się w podróż w czasie i przestrzeni. Wszystko to odbywa się przy odpowiedniej muzyce dopasowanej do miejsca i czasu podróży. Przygoda jest tym ciekawsza, że odbywa się poprzez losowanie, jest to jedna wielka niewiadoma gdzie wylądują.

Dom Strachu

Przyjęcie dla odważnych. Dzieci przebierają się w mumie, czarownice i duszki. Sprawdzają czy łatwo się lata na miotle, czy Hrabia Dracula jest taki straszny, uratują Kacpra przyjaznego duszka z opresji. To jedna z wielu atrakcji ,które czekają na dzieci w Domu Strachów. Świetna animacja na Halloween. Animacja dla dzieci powyżej 8 lat.

Piłka w grze

Dla wszystkich młodych fanów piłki i nie tylko. Zabawy i kalambury o tematyce piłkarskiej .Konkurs na najlepszego piłkarza i znawcę tematu. Zabawa w żywe bramki. Niespodzianka dla najlepszego strzelca. Uśmiech, ruch i emocje.

Superbohaterowie

Uwaga! Animacja pełna przygód spędzona z Supermenem, Spidermanem, Elektrą, Kobietą Kot i innymi superbohaterami. Do wykonania tajna misja. Superbohaterowie będą musieli wykorzystać swoje nadzwyczajne zdolności w wielu łamigłówkach i zagadkach, które na nich czekają. Razem uratujemy Świat! Liczymy na was!

Bezludna wyspa

Akademia Malucha zabiera dzieci na bezludna wyspę. Wyprawa ta wymaga od uczestników twórczego myślenia, uczy dzieci podejmowania decyzji i wyborów istotnych dla przetrwania na wyspie. Jak potoczy się historia każdego uczestnika jest wielką niewiadomą. Szkoła przetrwania i wielka przygoda dla każdego!!

Fabryka czekolady

Zaczarowany świat smaku wspaniałej mlecznej czekolady zaprasza na zabawę tworzenia z tego pysznego produktu swoich czekoladowych medalionów. Dzieci dowiedzą się wszystkiego o tych cudownych czekoladowych smakach i poczują zapach, który doprowadzi ich do pełnej radości.

Jestem gwiazdą

W świetle reflektorów i fleszy fotoreporterów nasza Akademia Malucha zaprasza na wielki show. Zabawa w formie konkursu talentów z zorganizowanym jury i atrakcyjnymi nagrodami. Uczestnicy będą mieli okazję wykazać się swoimi talentami i pokazać na co ich stać.