Kim Jesteśmy

Agencja Promocyjno-Reklamowa A’Prom

Agencja Reklamowa A’Prom działa na rynku od 2000 r. Oferujemy szeroki pakiet usług mający na celu zwiększenie sprzedaży Państwa produktów, oraz utrwalenie wizerunku Firmy w świadomości Klientów. Nasze doświadczenie poparte jest długoletnią współpracą zarówno z dużymi korporacjami, jak i Klientami indywidualnymi.

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie szeroko rozumianej promocji, eventów, public relations, wynajmu hostess, leasingu pracowniczego, akcji promocyjnych, gadżetów.

Posiadamy duże doświadczenie branżowe i dynamiczny zespół. Działamy na terenie całej Polski. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, jesteśmy otwarci na Państwa propozycję jak również kreatywni w realizowaniu każdego zlecenia.

Kreujemy wizerunek firm poprzez niecodzienne, innowacyjne podejście do zleconych nam zadań! Jesteśmy w stanie maksymalne wykorzystać środki przeznaczone na działania marketingowe i być twoim partnerem w drodze do sukcesu.

Nasze mocne strony

  • długoletnie doświadczenie branżowe.
  • różnorodność wykonywanych zleceń.
  • doświadczony, kreatywny i wieloletni stażem zespół.
  • każde zlecenie jest traktowane przez nas indywidualnie, dla każdego klienta w zależności od potrzeb i oczekiwań.
  • docieramy do każdego miejsca w Polsce z profesjonalną kadrą koordynatorów i szeroką bazą przeszkolonych hostess, merchandiserów, modelek.